1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Na gjeni ne Facebook

Pishina Familiare

 

Ne ne Aquadrom jemi koshient qe klientet tane me te mire jane familjet, qe duan te kalojne te gjithe sebashku nje dite te bukur dhe ndryshe.

Kjo pishine u adresohet prinderve me femije, iku koha kur duhet te sakrifikonit deshiren tuaj per te notuar sepse femija juaj i vogel nuk di akoma te notoje, apo sepse nuk rri dot pa ju ne uje, pishina jone eshte zgjidhja perfekte per ju.

Ka hapesire per femijen tuaj te vogel i cili sapo ka mesuar te notoje dhe deshiron qe akoma te mund ti prekin kembet ne toke, ka hapesire per djalin/vajzen tuaj adolishente qe tashme i duket sikur eshte notari me i mire dhe mund te bej cdo gje dhe sigurisht ka hapesire per ty prind i dashur qe ke sakrifikuar gjithmone per femijen tend.

Tani te gjithe mund te argetoheni, te “stervitetin” dhe te kaloni momentet tuaja me te bukura sebashku mes te qeshurash dhe batuta. Sepse nje dite mes personash te dashur nuk mund te quhet special nese nuk eshte ne Aquadrom.

Na lejoni te jemi pjese e diteve tuaja te vecanta!