1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Na gjeni ne Facebook

Festoni ditelindjen ne Aquadrom

 

Per t’i bere te dashurit tuaj te ndihen sa me te lumtur ne pervjetorin e ditelindjes ambjentet e Kompleksit Aquadrom mbeten te pakrahasueshem. Arreduar me nje shije te holle per ditelindjet e te rriturve,  apo mbushur plot ngjyra e me animatore te shumte  per ditelindjet e vogelusheve tuaj, dhe me tavolinat rregulluar kendshem, e bejne ate vendin me te pershtatshem per keto lloj eventesh.