1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Beer Garden
  • Evente
  • Restaurant
  • Irish
  • Pishina

Evente Ktu ndodhet eventi javes

Cdo te shtune Live Music ne Dubliners

Na gjeni ne Facebook

        

Olimpike Pishina Olimpike

 Pishina e vetme ne Shqiperi standartet e verteta te nje Pishine Olimpike europiane, qe ndodhet ne hapesiren e gjelbert te...

Lexo me shume...

V.I.P Pishina V.I.P

 Permasat e kesaj pishine kane gjeresi prej 25 metrash , gjatesi 50 metra dhe thellesi qe shkon deri ne 2.5 m

Lexo me shume...

Familiare Pishina Familiare

 Per te gjithe ata familiare qe duan te qendrojne bashke gjate oreve te qendrimit ne pishine, ne kemi vene se bashku...

Lexo me shume...

Mireserdhet ne Aquadrom

Nje vend special ku natyra dhe njeriu qendrojne ne harmoni me njeri tjetrin! Hapesira te gjelberuara ne te cilat ju mund te shijoni paqesisht natyren ne relaks dhe qetesi. Tinguj me muzike te perzgjedhur, ushqim nga guzhinat e mirenjohura, kend lojrash per femijet, nete me muzike live me kengetare dhe grupe te mirenjohura… Nje vend I cili ofron ambiente per cilindo ne te kater stinet e vitit.

Gjithcka fare prane shtepive tuaja!

Kompleksi Aquadrom Tirana I vendosur ne nje nga zonat me te bukura, dhe me te frekuentuara ne perendim te Tiranes, prane Liqenit Artificial, i rrethuar nga nje gjelberim kodrinor gjendet jo me larg se 2 km nga qendra e metropolit. Ne nje hapesire te gjelbert prej 40.000m2 gjenden te ndertuara ne harmoni me natyren 6 pishina, 4 restorante, 3 bare, 5 fusha futbolli, lojra per femije, dhe se fundmi nje Irish Pub & Restaurant, me I riu ne kryeqytet.

Sherbime dhe Facilitete